Oferta

 

 

Przygotowuję osoby do przeróżnych sytuacji konwersacyjnych, spodziewanych w kontekście życia prywatnego czy zawodowego a także związanego z edukacją. Wachlarz sytuacji obejmuje: wyjazdy zagraniczne wszelkiego typu czyli urlopy, emigracje, konferencje, szkolenia, staże, wymiany studenckie i naukowe, egzaminy ustne, rozmowy kwalifikacyjne, praca w międzynarodowych zespołach. Kontakty z anglojęzycznym szefostwem czy klientami - osobiste, telefoniczne, poprzez telekonferencje lub intensywną korespondencję emailową jak również zupełnie prywatne jak poszerzenie grona znajomych o osoby, z którymi możemy porozumiewać się najsprawniej po angielsku włączając w to poznanie partnera/ki życiowej będącego native speakerem.

Są to albo działania długofalowe obliczone na rozwijanie ogólnych kompetencji w mówieniu jak poprawę płynności, precyzji, poprawności i naturalności w formułowaniu myśli rozłożone na miesiące, czasem lata lub krótkie interwencje mające na celu odświeżenie umiejętności mówienia po angielsku, poprawę tempa mówienia poprzez powtórkę słownictwa i obniżenie stresu blokującego mówienie dzięki udowodnieniu sobie, że jednak dużo wciąż pamiętamy i dużo też szybko możemy sobie przypomnieć.

Koszt typowego godzinnego spotkania to 70 zł. W przypadku spotkania dłuższego przeliczany proporcjonalnie. Godziny pracy: Pn - Pt 800 - 2100. Miejsce: przy samej stacji metra Słodowiec (Bielany/Żoliborz) – dojazd z Centrum to zaledwie 15-20 min łącznie z dojściem. Telefon: 501-652-071. Pierwsze spotkanie jest poglądowe i niezobowiązujące.