Oferta

 

 

Przygotowuję osoby do przeróżnych sytuacji konwersacyjnych, spodziewanych w kontekście życia prywatnego czy zawodowego. Wachlarz sytuacji obejmuje: wyjazdy zagraniczne wszelkiego typu czyli emigracje, konferencje, szkolenia, staże, wymiany studenckie i naukowe, egzaminy ustne, rozmowy kwalifikacyjne, praca w międzynarodowych zespołach, kontakty z anglojęzycznym przełożonym czy klientami - osobiste lub telefoniczne a także zupełnie prywatne jak poszerzenie grona znajomych o osoby, z którymi możemy porozumiewać się najsprawniej po angielsku.

Są to albo działania długofalowe obliczone na rozwijanie ogólnych kompetencji w mówieniu jak poprawę płynności, precyzji, poprawności i naturalności w formułowaniu myśli rozłożone na miesiące, czasem lata lub krótkie interwencje mające na celu odświeżenie umiejętności mówienia po angielsku, poprawę tempa mówienia poprzez powtórkę słownictwa i obniżenie stresu utrudniającego mówienie poprzez udowodnienie sobie, że jednak dużo wciąż pamiętamy i dużo też możemy sobie szybko przypomnieć.

Koszt regularnego godzinnego spotkania to 80 zł. W przypadku spotkania dłuższego przeliczany proporcjonalnie. Godziny pracy: Pn - Pt 8:00 - 21:00. Miejsce: przy samej stacji metra Słodowiec (Bielany/Żoliborz) – dojazd z Centrum to zaledwie 15-20 min. Telefon: 501-652-071. Pierwsze spotkanie jest poglądowe i niezobowiązujące.