Oferta

 

 

Przygotowuję osoby do przeróżnych sytuacji konwersacyjnych, zarówno w kontekście życia prywatnego jak i zawodowego. Wachlarz sytuacji obejmuje: wyjazdy zagraniczne wszelkiego typu czyli emigracje, konferencje, szkolenia, staże, wymiany studenckie i naukowe, egzaminy ustne, rozmowy kwalifikacyjne, praca w międzynarodowych zespołach, kontakty z anglojęzycznym przełożonym czy klientami - osobiste lub telefoniczne a także zupełnie prywatne jak poszerzenie grona znajomych o osoby, z którymi możemy porozumiewać się najsprawniej po angielsku.

Są to często działania długofalowe rozłożone na miesiące, czasem lata mające na celu zarówno rozwijanie ogólnych kompetencji w mówieniu w tym języku jak poprawę płynności, poprawności i precyzji w wypowiadaniu się z dużym naciskiem na rozwijanie znajomości słownictwa i zwrotów. Bywają to również krótkie interwencje dla odświeżenia ogólnej umiejętności wypowiadania się lub przećwiczenia pewnej konkretnej terminologii w mowie. Scenariusze są tu różne, najważniejszym wspólnym celem jest jednak poprawa komunikatywności i zmiejszenie stresu czy też dyskomfortu związanego z mówieniem po angielsku.

Koszt regularnego spotkania to 80 zł za pełną godzinę zegarową. W przypadku spotkania dłuższego, przeliczany proporcjonalnie. Godziny pracy: Pn - Pt 8:00 - 21:00. Lokalizacja: tuż przy stacji metra Słodowiec (Bielany/Żoliborz) – dojazd z Centrum to zaledwie 15 minut. Kontakt telefoniczny: 501-652-071. Pierwsze spotkanie jest poglądowe i niezobowiązujące.