Oferta

 

 

Przygotowuję osoby do przeróżnych sytuacji konwersacyjnych, zarówno w kontekście życia prywatnego, jak i zawodowego. Wachlarz sytuacji obejmuje: wyjazdy zagraniczne wszelkiego typu emigracje, konferencje, szkolenia, staże, wymiany studenckie i naukowe, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy ustne, pracę w międzynarodowych zespołach, kontakty z anglojęzycznym przełożonym czy klientami, a także zupełnie prywatne, jak poszerzenie grona znajomych o osoby, z którymi możemy porozumiewać się najsprawniej po angielsku.

Może to być praca nad angielskim o charakterze „interwencyjnym” polegająca jedynie na odświeżeniu umiejętności wypowiadania się lub przećwiczenia pewnej konkretnej terminologii, jak też działanie długofalowe mające na celu rozwijanie ogólnych kompetencji w mówieniu i poprawę precyzji w wypowiadaniu się ze szczególnym naciskiem na dalsze poszerzanie zasobu słów i zwrotów.

W zależności od indywidualnych potrzeb scenariusze mogą być różne, jednak najważniejszym wspólnym celem jest poprawa komunikatywności i płynności oraz zmniejszenie stresu i dyskomfortu czy też innych ograniczeń związanych z mówieniem po angielsku.

Koszt spotkania to 70 zł za pełną godzinę zegarową. W przypadku spotkania dłuższego przeliczany proporcjonalnie. Godziny pracy: Pn - Pt 8:00 - 21:00. Lokalizacja: tuż przy stacji metra Słodowiec (Bielany/Żoliborz) – dojazd z Centrum to zaledwie 15 minut. Kontakt telefoniczny: 501-652-071. Pierwsze spotkanie jest poglądowe i niezobowiązujące.